Дизайн інтер’єрів

Кожного року з’являються і розвиваються нові тенденції в дизайні, але незмінними залишаються принципи гармонійності та ергономічності. Вдало розроблений дизайн інтер’єру демонструє стиль та спосіб життя власника оселі та створює особливу атмосферу у помешканні. Основним завданням дизайнерів є не тільки надання оселі витонченого та стильного зовнішнього вигляду, але й створення максимальної зручності для господарів.
Органічне поєднання контрастних напрямків і стилів виділяє студію з-поміж інших. Відвідування і участь у професійних виставках зумовлює використання новітніх технологій і матеріалів під час проектування інтер’єрів та архітектури не лише в Україні, а і поза її межами. Прослідковування останніх світових тенденцій в дизайні доповнюється використанням унікальних творів сучасних українських митців та майстрів. За рахунок внутрішньої праці над собою, з власного досвіду, з конкретних прикладів ми дбайливо виховуємо смак наших споживачів. Ми прагнемо вийти за межі консюмерської культури. Бо стиль – це світовідчуття, це вміння себе якнайповніше розкрити. Студія пропонує дизайн інтер’єру, авторський нагляд, проектування архітектури, виробництво меблів у Львові по доступній ціні. Сміливість та ексклюзив залишаються пріоритетними якостями сучасних дизайнерів. Студія дизайну та архітектури О.М.Shumelda у Львові – це ексклюзивний дизайн інтер’єру на будь – який смак.
Оригінальні ідеї та цікаві дизайнерські проекти гарантовано підкреслять особливість Вашої оселі та подарують затишок, стиль та комфорт.
Дизайн інтер’єру від нашої студії – це доступні ціни, високий професіоналізм та європейський рівень якості.
Дизайн кімнати Ландшафтний дизайн Сучасний дизайн кухні у Львові

Контакти