Дизайн спортивного клубу

Практичний дизайн інтер’єру спортивного клубу

Інтер’єр сучасного спортивного клубу може бути практично будь-яким. Головне, щоб він не був нудним та безликим, а привертав увагу та мотивував повертатися знову і знову. Правильна робота з кольором, формами, фактурами та звуком дозволяє на підсвідомому рівні мотивувати клієнтів активніше займатися, піднімає настрій, бадьорить, навіть покращує загальне самопочуття.

Все це особливо важливо в залах, з яких клієнти повинні виходити втомленими, але задоволеним та з бажанням повернутися знову. Загальний дизайн в цьому відіграє не менш важливу роль, ніж якісне оснащення та професійний сервіс.

При плануванні дизайну тренажерного залу потрібно орієнтуватися не тільки на естетику, а й на функціональність. По-перше, це стосується планування залів, роздягалень, технічних та робочих приміщень. Вони повинні бути комфортними, практичними, функціональними. Враховується кількість людей, розташування тренажерів, зайнятість залів, тощо.

По-друге, це розташування самого спортивного обладнання, інженерних мереж, комунікацій. Потрібно враховувати технічні вимоги та вимоги до безпеки. Ще один окремий аспект – санітарно-гігієнічні норми, які особливо важливі на підприємствах, на кшталт тренажерних залів.

Професійний дизайн проект тренажерного залу: особливості та переваги

Опрацювання дизайну спортивного клубу складається з декількох основних етапів:

  • Спочатку потрібно визначити особливості цільової аудиторії, збірний портрет потенційного клієнта. Враховується наявність додаткових послуг та зон: наприклад, СПА-процедур, дитячої зони, тощо. Це допоможе визначитися, в якому напрямку далі розробляти проект.
  • Другий ключовий нюанс – корпоративна стилістика. Кожен бренд має свій корпоративний стиль та впізнавані колірні і графічні схеми, що потрібно враховувати при оформленні інтер’єру. Якщо ж стиль розробляється з нуля, враховується напрямок, цінності, орієнтири підприємства, на які напрямки робиться наголос. Найкраще опрацювати кілька варіантів, наочно їх порівняти та вибрати оптимальний.
  • Третій крок – вибір матеріалів. При оформленні фітнес клубу обов’язково потрібно враховувати очікуваний рівень навантажень, пропускну здатність, тощо. До оздоблення приміщень з постійним потоком людей пред’являються підвищені вимоги. Особливо це стосується міцності, зносостійкості, безпеки та практичності.

Замовити оформлення фітнес клубу у Львові

У Львові не так просто замовити дизайн проект фітнес клубу, адже це потребує специфічного підходу та навичок. Студія дизайну та архітектури O.M. Shumelda має відповідний досвід, щоб втілити в життя навіть найбільш нестандартні та сміливі ідеї.

У роботі ми враховуємо не тільки специфіку всіх приміщень, а й загальну концепцію бренду, його напрямок розвитку. Ми використовуємо найкращі матеріали та технології, в чому допомагає багатий досвід, накопичений з 2004-го року.

Такий комплексний підхід дозволяє розробити такий дизайн фітнес клубу, який одночасно буде поєднувати в собі функціональність, практичність, естетику та сучасні тренди, а заодно стане яскравим впізнаваним елементом фірмового стилю.

Контакти