Дизайн прихожої

Зручний та функціональний дизайн прихожої

Прихожа – перше приміщення, яке бачить кожен, хто входить в будинок. Тому, щоб з порога задати приємну та комфортну атмосферу, потрібно грамотно підійти до її організації та оформлення. Непродуманий дизайн легко зіпсує враження навіть від найсильнішої та ефектної квартири.

Насамперед важливо продумати планування приміщення, враховуючи його розміри та конфігурацію. Інтер’єр може істотно відрізнятися, в залежності від того, що саме хочуть бачити власники у своїй першій нежитловий кімнаті, які очікування на неї покладають.

Дизайн прихожої в квартирі повинен бути ергономічним і функціональним. Зазвичай це невелике та компактне приміщення, на яке при цьому покладається відразу кілька завдань. Тому варто довірити проект професійним дизайнерам, які зможуть врахувати всі дрібниці і особливості.

Дизайн інтер’єру прихожої в квартирі та будинку: особливості та переваги

При розробці дизайну інтер’єру прихожої в будинку, не можна забувати як про практичність, так і про естетику. Важливо врахувати всі основні нюанси:

  • Добре, якщо дизайн інтер’єру доповнює дизайн інших приміщень. Зокрема, вітальні або залу. Загальна концепція наочно демонструє смак власників, гармонійно виглядає і створює комфортну атмосферу.
  • Якщо в прихожу виходять двері з різних кімнат, які займають більшу частину простору, то варто придивитися до розсувних або складних конструкцій. Іноді можна обмежитися арочним проходом.
  • Якщо прихожа маленька, краще використовувати світлі відтінки і дзеркальні поверхні. Це допоможе візуально розширити простір, додати в нього світла.
  • Багаторівневе освітлення вирішує проблему нестачі природного, а заодно дозволяє заощадити на електроенергії.
  • Не можна економити на оздоблювальних матеріалах. У прихожу заходять прямо з вулиці, незалежно від пори року і погоди, тому бажано, щоб всі поверхні легко відмивалися та прибиралися.
  • Меблі в прихожу – максимально функціональні та компактні. Не варто забувати про дзеркала, вішаки, ключниці та інші корисні дрібниці.
  • Якщо розміри прихожої дозволяють, її можна зонувати, як і інші приміщення. Наприклад, облаштувати невелику зону для відпочинку з диваном, встановити велике дзеркало з туалетним столиком або укомплектувати повноцінну гардеробну.
  • У прихожій можна сміливо експериментувати з кольоровими рішеннями, акцентами й стилями.

Замовити дизайн інтер’єру прихожої у Львові

Щоб інтер’єр прихожої був красивим і функціональним одночасно, звертайтеся до нас в студію дизайну та архітектури O.M. Shumelda. Комплекс послуг включає все, від розробки проекту до його остаточної реалізації під авторським наглядом. Наочна 3D візуалізація дозволяє заздалегідь чітко уявляти результат і продумати його до найдрібніших деталей.

Ми успішно працюємо у Львові з 2004-го року і за цей час завоювали ряд перемог на різних конкурсах. Для своїх проектів ми поєднуємо найсміливіші тренди і оригінальні стилістичні ідеї з функціональними і зручними рішеннями, перевіреними часом.

При розробці дизайну інтер’єру прихожої ми враховуємо конфігурацію і особливості приміщення, особливі потреби і переваги, стиль і спосіб життя власників. Це дозволяє створювати дійсно індивідуальні і неповторні проекти.

Контакти