Дизайн кімнати

Сьогодні в студії дизайну О.М.Shumelda працюють досвідчені і талановиті архітектори, дизайнери і художники, які доповнюють один одного, втілюють неординарні ідеї і віднаходять шляхи для реалізацій неординарних, цікавих завдань.

Перш за все, дизайн інтер’єру – це внутрішнє оформлення помешкання. Варто зазначити, що будь-який інтер’єр проектується задля покращення побутових умов його мешканців, адже людина має відчувати себе комфортно і затишно у власній оселі. Значну роль відіграє увага до деталей, їх взаємодоповнення і взаємопроникнення. Тому, наші проекти відрізняються індивідуальністю та неповторністю, цілісним і завершеним образом. Дизайн кімнати має якнайкраще характеризувати і відповідати потребам власника будинку чи квартири. Кожне приміщення не лише враховує стиль і спосіб життя його власників, а і формує загальну стилістику інтер’єру. Домінуючим стилем в дизайні інтер’єрі наразі виступає еклектика, в якій стильові напрямки дизайну перемішуються.

Оформлення інтер’єру будинку або квартири – складне, багатогранне завдання, адже треба не лише вміти правильно використовувати предмети для створення затишку і добробуту, а і сформувати загальний образ усього інтер’єру. Наш колектив має досвід у проектуванні та реалізації інтер’єру приміщень, із виявленням закладених архітектурних форм і конструкцій, кольору і природнього світла. Подолати однотипність і буденність, внести в інтер’єр яскравість, шик і неповторність – ось наші головні завдання. Пропонуємо не лише деталізовану візуалізацію, але й реалізацію дизайну кімнати. Ми прагнемо досконалості, поєднуючи естетичні і технічні цілі. Кожний успішно завершений проект дає нашій команді поштовх до нових творчих пошуків, для того, щоб не переставати дивувати наших клієнтів.

Контакти