Дизайн кухні

Функціональний дизайн інтер’єру великої та маленької кухні

Кухня – одне з найбільш функціональних приміщень в будинку, тому до її дизайну завжди пред’являються особливі вимоги. На щастя, вже давно не потрібно жертвувати естетикою на користь комфорту. Зруйнувати стереотипи легко, якщо підійти до питання зі знанням справи. Стиль кухні може бути будь-який: мінімалізм, класика, прованс, хайтек та безліч інших цікавих варіантів.

При розробці дизайну кухні в будинку важливо враховувати потреби її власників. Тим, хто любить готувати, проводить за цим заняттям багато часу і має суворі вимоги до своєї робочої зоні, краще обладнати потужну і практичну кухню. У зворотному випадку можна мінімізувати площу робочого простору, залишивши тільки необхідне, зате виділити обідню зону, в якій приємно випити кави, повечеряти з родиною або розташувати гостей.

Обов’язково потрібно враховувати рівень навантаження. Особливо це стосується вибору матеріалів. Найкраще вибирати такі покриття, які важко брудняться і легко миються. Це допоможе уникнути проблем в майбутньому та на довгий час позбавити від потреби в косметичному ремонті.

Окремий нюанс – розробка дизайну кухні, інтегрованої в житлову зону. Це стосується сучасних квартир-студій, які поступово стають дедалі популярнішими. Але і це вже не проблема, якщо довірити створення проекту досвідченим та креативним професіоналам.

Дизайн інтер’єру кухні в квартирі, будинку: особливості та переваги

Грамотний дизайн інтер’єру кухні повинен бути одночасно естетичним і функціональним. Продумане планування дозволяє максимально ефективно використовувати кожен квадрат простору.

Розробка проекту включає кілька важливих етапів:

  • Колористика, вибір кольорових рішень та поєднань, розстановка акцентів, вибір фону;
  • Зонування простору, розподіл функціональних ділянок;
  • Планування основного освітлення, підсвітки, створення багаторівневих схем;
  • Вибір практичних, зносостійких, безпечних матеріалів, стійких до запахів, жирів, невибагливих у догляді;
  • Вибір меблів і техніки, з огляду на потреби та побажання власників, фактор ергономіки та інші індивідуальні нюанси;
  • Проектування розташування комунікацій, водопостачання, проводки, розеток, вимикачів, тощо.

Плануючи дизайн великої кухні, можна окремо розділити робочу та столову зони. Вони навіть можуть бути виконані в різних стилях, якщо грамотно продумати переходи. Маленька кухня повинна бути максимально компактною та функціональною. Всі ці нюанси легко врахують досвідчені дизайнери.

Замовити дизайн інтер’єру кухні у Львові

У Львові замовити оригінальний і унікальний дизайн кухні в квартирі можна у нас. Студія дизайну та архітектури O.M. Shumelda успішно працює з 2004-го року, і за цей час накопичила весь необхідний досвід та навички, щоб реалізувати найсміливіші і нестандартні проект.

Ми прагнемо відійти від нудної буденності, використовуючи химерні декоративні рішення та майстерно поєднуючи найсучасніші тренди з практичними та функціональними.

Ми беремося навіть за такі непрості завдання, як креативний дизайн маленької кухні, адже вона обов’язково повинна бути не тільки красивою, але і зручною. У роботі використовуються тільки найкращі матеріали та нові технології. Весь проект буде закінчений точно в обумовлений термін.

Контакти