Дизайн квартири

Стильний дизайн квартири: однокімнатної, двокімнатної, студії

У сучасному ритмі життя особливо важливо мати затишний куточок, куди хочеться повертатися знову і знову. Тому з кожним роком вимоги до житла стають все суворішими. Адже недостатньо просто обзавестися квартирою. Потрібно ще й зробити так, щоб жити в ній було приємно та зручно. Для цього доведеться визначитися з оздобленням та продумати інтер’єр.

Яскравий і нестандартний дизайн квартири студії передбачає грамотне зонування та продумане використання площі. Тут особливо важливо отримати гарний та функціональний результат. Не поступається і дизайн двокімнатної квартири, адже в такому випадку можливості розвернутися і дати свободу творчому бачення практично безмежні.

Дизайнер квартир завжди може дати об’єктивну та неупереджену оцінку приміщенню з висоти свого досвіду та набутих знань. Це дозволяє вигідно використовувати всі можливості простору, кожну нішу або виступ, інші особливості планування.

Професійний дизайнер квартир: за та проти

Виклик професійного дизайнера для квартири має цілий ряд переваг:

  • Професіонали легко врахують навіть найменші деталі. Багатий досвід і успішна реалізація різнопланових проектів за плечима дозволяють швидко продумати всі можливі зручні та стильні варіанти, щоб підібрати кращий з них.
  • Наші дизайнери бездоганно вміють поєднувати сміливу красу з простою функціональністю. Кожна дрібниця в приміщенні грає на загальний результат.
  • Навіть дизайн маленьких квартир може бути одночасно стильним та зручним. Професіонали точно знають, як раціонально використовувати кожен метр простору.
  • Попереднє проектування та розрахунки дозволяють уникнути помилок, які куди складніше виправити, ніж не допустити.
  • Не доведеться витрачати свій час на будівельні роботи, пошук майстрів, узгодження термінів, виправлення помилок.
  • Ми самостійно підберемо потрібні матеріали, освітлювальні прилади, меблі, елементи декору та інші дрібниці.
  • При створенні концепції дизайну інтер’єру квартири студії враховуються всі сучасні тренди і тенденції, так що інтер’єр буде свіжим і актуальним.

Стильний дизайн квартири завжди вимагає вкладень. Але на практиці витрати сповна окупаються точністю розрахунків, економією на матеріалах і комплектуючих, зручністю та комфортом в результаті.

Замовити дизайн інтер’єру квартири у Львові

Щоб замовити дизайн інтер’єру квартири у Львові, звертайтеся до нас. Студія дизайну та архітектури O.M. Shumelda пропонує свої послуги з 2004-го року. У роботі ми враховуємо особливості конфігурації приміщення, специфіку об’єкта, побажання та спосіб життя власників.

У нас можна замовити дизайн однокімнатної квартири або комплексні проекти для багатокімнатних будинків. За роки практики ми навчилися майстерно поєднувати простоту, лаконічність і функціональність з нестандартними та сміливими концепціями, химерним декором, свіжими ідеями.

Робота над проектом складається з декількох етапів. Це виїзд на об’єкт, заміри та розробка кількох чорнових варіантів, вибір та детальне опрацювання обраного проекту, його візуалізація, розрахунок та реалізація. Ми самі виберемо матеріали, меблі, декор та інші дрібниці. Це заощадить вам сили, час та гроші. Авторський нагляд – гарантія того, що результат не практиці не поступатиметься 3D-макету.

Контакти