RADIO GARAGE – realization

RADIO GARAGE – realization

Муніципальний простір “Радіо Гараж” – це медіа-мистецький осередок .

Будівля Львівського Радіо була споруджена у 1912–1913 рр. за проєктом архітектора Адольфа Піллера. Це приклад архітектури раннього модернізму з мотивами юґендстилю, неоготики та сецесії. Колись на першому поверсі розташовувалися торгові приміщення, на другому — ресторан, вище — помешкання. З 1929 р тут знаходиться Львівське радіо та його офіси.
Часи Радянського союзу суттєво вплинули і, на жаль, зараз, ми лише частково маємо збережені первісні елементи. Тому, працюючи із такими об”єктами, найважливішим для нас, як проєктантів, було повернути втрачені надбання. Від так частину першого та підвального поверху ми консерували, зберігали усі відбитки минулого часу. Окремі елементи реставрували, відновили унікальну вхідну браму із вул. Князя Романа та вул. Нижанківського. І дуже тішимося, що під час проекту нам таки вдалося віднайти унікальні орнаменти на стінах та перекриття із люксферів. Дякуючи небайдужим львівянам, зокрема львівському митцю Олесю Дзиндрі, одне перекриття із люксферів відтворили.
Крім того, прагнучи додати функціональності приміщенню та лепту часу, ми запроєктували простір для роботи та виставок, у нас з”явився другий поверх для працівників , металеві проєми, які розмежовують простори, а також невелика тераса знадвору.
Повний проект

Контакти