Ландшафтний дизайн

Створення комплексу з садово-паркових композицій на території земельних ділянок є головним завданням ландшафтного дизайну. Основним принципом ландшафтного дизайну є гармонійне поєднання усіх компонентів на місцевості: природних об’єктів, алей, доріжок, садів, водойм, тощо. Варто зазначити, що наразі ландшафт став місцем концентрації пріоритетних інтересів й уваги архітекторів через здатність поєднувати забудову і інфраструктуру, організовуючи при цьому великі простори у єдине ціле. Незважаючи на те, що головним напрямком нашої діяльності є архітектура і дизайн інтер’єрів, невід’ємним є і проектування ландшафту та благоустрою території, яка доповнює загальний образ спроектованої нами архітектури. І саме архітектурні об’єкти є основою ландшафтного дизайну.

Для власників приватних будинків важлива якість не тільки свого житла, але й прибудинкової території. В залежності від стилістичного спрямування маєтку та прилеглої до нього території формується і проект ландшафтного дизайну. Зауважимо, що кожен проект озеленення та благоустрою створюється тільки з урахуванням його індивідуальних особливостей і Ваших побажань задля створення особливої атмосфери, що дарує відчуття затишку та комфорту. Тому, вдало спроектований, ексклюзивний ландшафтний дизайн є чудовим місцем для затишного сімейного відпочинку.

Окрім того, консультуємось із фахівцями в галузі будівництва і дендрології, що дає змогу фахово підійти до вирішення робіт будь-яких видів складності. Студія дизайну та архітектури O.M.Shumelda пропонує професійний, ексклюзивний ландшафтний дизайн у Львові та поза його межами. В результат, максимальне врахування усіх деталей та побажань клієнтів, доступні ціни, цікаві та унікальні ідеї подарують тільки приємні враження і відмінний кінцевий результат.

Контакти