Дизайн лоджії

Оригінальний та креативний дизайн лоджії

Все рідше і рідше зустрічаються старі балкони, забиті непотрібним мотлохом та речами. Нарешті з’явилося масове розуміння, що будь-яку лоджію можна утеплити і переобладнати під повноцінний робочий простір, під гардеробну, їдальню, зону відпочинку, навіть під окрему кімнату.

Оформити гарний і функціональний інтер’єр лоджії самостійно не так просто. Потрібно не тільки продумати оздоблення, але і підібрати відповідні будівельні матеріали, зайнятися утепленням, гідроізоляцією, склінням, освітленням та іншими комунікаціями. Також потрібно правильно підібрати компактні та практичні меблі, інші корисні дрібниці. Найкраще з цим впораються досвідчені дизайнери.

Дизайн інтер’єру балкону в квартирі: особливості та переваги

Плануючи дизайн лоджій і балконів, потрібно враховувати кілька основних нюансів:

  • Засклений балкон потрібно ретельно утеплити і герметизувати. Після цього з ним можна робити практично що завгодно. Важливо ізолювати не тільки всі шви, а й стіни з підлогою. Тоді використовувати приміщення можна цілий рік.
  • З незаскленим балконом все складніше. Але навіть в такому випадку на ньому можна облаштувати приємну зону відпочинку, невеликий сад, поставить стіл, стільці, крісла або дивани для вечірнього чаю або ранкової кави. У такому випадку всі меблі повинні бути компактними та мобільними, щоб їх можна було занести в приміщення при поганій погоді. Також потрібні матеріали, стійкі до вологи і ультрафіолету.
  • Необхідно враховувати, до якої кімнаті прилягає балкон або лоджія. Наприклад, у вітальні зручніше розташувати робочий кабінет, а у кухні – обідню зону. Спальню добре доповнить зона для відпочинку або гардеробна, а дитячу – окрема ігрова.
  • Якщо дозволяє планування, можна об’єднати балкон з кімнатою, до якої він приєднаний, прибравши стіну або залишивши тільки частину перегородки.
  • Плануючи дизайн, доведеться спочатку визначитися з уподобаннями. Лоджія може закономірно доповнювати і продовжувати основну кімнату, або принципово від неї відрізнятися власним неповторним та оригінальним стилем.
  • Окремо потрібно продумати освітлення. Правильні світлові акценти здатні візуально збільшити навіть невеликий простір, створити атмосферу затишку і релаксу, налаштувати на творчість або діловий лад.
  • Навіть з невеликим балконом або лоджією не обов’язково нехтувати приємним і гарним декором. Досвідчені дизайнери зможуть облаштувати все максимально ергономічно та функціонально, не забуваючи про естетику і красу.

Замовити дизайн лоджій і балкону у Львові

Щоб замовити незвичайний та практичний дизайн балкона в квартирі у Львові, звертайтеся до нас в студію дизайну та архітектури O.M. Shumelda. Ми беремося за найсміливіші та нестандартні рішення, лоджії складних конфігурацій, яскраві ідеї.

В комплекс робіт входить виїзд на об’єкт, розробка кількох варіантів рішень, пророблена до дрібниць 3D візуалізація, поетапне втілення та авторський нагляд. Ми використовуємо найкращі матеріали та перевірені технології. Класика та надійність поєднуються зі сміливими стилістичними експериментами.

Навіть невеликий непримітний балкон можна перетворити на справжній витвір мистецтва, який при цьому буде ще й максимально зручним.

Контакти