Дизайн салону, шоу рума

Функціональний дизайн інтер’єру салону краси чи шоу рума

Стильний і яскравий дизайн студії краси або інтер’єр шоу руму одягу покликані створювати такий простір та атмосферу, які будуть залучати аудиторію, підвищать цінність бренду, посприяють продажу. Це один із важливих елементів успішної популяризації компанії та загальної маркетингової стратегії.

Для цього потрібно продумати кожну дрібницю, з огляду на особливості обраного сегмента, потреби цільової аудиторії, види продукції та обладнання. Крім основних робочих приміщень враховуються також робочі та технічні, адже це дозволяє створити єдиний сприятливий мікроклімат серед співробітників.

Якісний дизайн інтер’єру салону складається з декількох аспектів: гармонія, продуманість деталей, пропорції та баланс. При цьому не можна забувати про професійне обладнання та загальну функціональність. Не менш важливо продумати освітлення та кольори, адже це не тільки краса, а й робоча необхідність. Нарешті, потрібно врахувати технічні та санітарно-гігієнічні норми, від яких залежить успішна здача об’єкта.

Дизайн шоурума або салону краси: особливості та переваги

Стильний і функціональний дизайн шоу руму або студії краси повинен вирішувати відразу кілька завдань:

  • Доповнювати загальну візуальну концепцію бренду. Єдиний стиль сприяє впізнаваності, підвищує привабливість, формує перше враження.
  • Підкреслювати специфіку бренду. Зовнішнє оформлення відображає внутрішній зміст, цінності, сферу розвитку та пріоритети.
  • Сприяти реалізації маркетингового плану. Грамотно продуманий інтер’єр збільшує продажі, а зручне зонування і функціональне розташування меблів, устаткування та інших деталей гарантує зручність співробітників і клієнтів.
  • Демонструвати конкурентні переваги. Дизайн салону краси – його візитна картка, перше, що бачать гості та на основі чого формують власну думку про бренд.
  • Створювати комфортну атмосферу. З аналогічних закладів клієнти вибирають той, в якому їм комфортніше, затишніше, де більше простору і світла, приємне оформлення, стильний дизайн.
  • Маскувати недоліки. Навіть приміщення незручної конфігурації може докорінно змінити на краще вдалий дизайн. Таким чином можна приховати недоліки та максимально ефективно використовувати кожен метр. Продумана ергономіка впливає і на естетику, і на функціональність.

Замовити дизайн студії краси або шоу рума у Львові

Щоб замовити дизайн перукарні, салону або шоу руму у Львові, звертайтеся до нас в студію дизайну та архітектури O.M. Shumelda. Наша спеціалізація – оригінальні та унікальні проекти, які стануть невід’ємним атрибутом успішного та впізнаваного бренду.

При проектуванні ми враховуємо всі особливості приміщення, позиціонування підприємства, основну ідею та напрям розвитку. Це дозволяє створювати красиві, функціональні та сучасні дизайни шоу румів одягу і салонів краси. Завдяки комплексному підходу ми вже неодноразово перемагали на конкурсах, тож зібрали цілу колекцію нагород.

Студія працює з 2004-го року. За цей час ми набралися досвіду і навичок, які тепер успішно застосовуємо для швидкої та якісної реалізації навіть найскладніших проектів. Подивитися деякі з них можна у нашому портфоліо на сайті.

Контакти