Дизайн будинку

Дизайн інтер’єру заміського будинку

Щоб облаштувати ідеальне гніздечко своєї мрії, недостатньо просто купити гарний будинок. Потрібно ще правильно його облаштувати, дотримуючись тонкої грані між естетикою та практичністю.

Щоб дизайн заміського будинку дійсно радував та був продуманий до деталей, роботою повинні займатися досвідчені фахівці. Розкішний багатоповерховий котедж або невелика дача на літо – не має значення. Досвідчені дизайнери зможуть вигідно використовувати кожен метр простору, оцінивши його можливості та перспективи, щоб витягти максимум переваг.

Звісно, професійний дизайн приватного будинку вимагає значних вкладень. Але разом з тим він дозволяє заощадити сили та час на пошук майстрів, узгодження деталей, виправлення помилок та організацію всього проекту.

До того ж, вибір оздоблення та розробка інтер’єру – це завжди безліч підводних каменів, які нереально врахувати самостійно без належного досвіду. Більшість з них виявляються вже згодом, відкриваючи масу неприємних сюрпризів. З професійним дизайном інтер’єру котеджу це виключено з самого початку.

Професійний дизайн інтер’єру котеджу: за та проти

Оригінальний авторський дизайн інтер’єру будинку завжди має ряд переваг:

  • Ексклюзив. Всі проекти оригінальні і особливі. Ми враховуємо індивідуальні нюанси кожного будинку, планування приміщень, побажання та спосіб життя власників, їх подальші плани. Навіть незначні дрібниці опрацьовуються під потреби замовника. Саме тому навіть в рамках одного обмеженого стилю не буває двох однакових проектів.
  • Функціональність. Наші дизайнери майстерно поєднують химерну естетику, красу та нестандартний креатив з лаконічною функціональністю, практичністю і прагматичним підходом. У будинку не буде жодної марної дрібниці.
  • Економія часу. Не потрібно самостійно стежити за проведенням робіт. Розробники дизайн проекту самі підбирають матеріали, відстежують роботу всіх майстрів та контролюють якість результату.
  • Надійність. Ми вибираємо тільки найкращі матеріали та меблі, так що ще довго будинок буде радувати стильним виглядом і не потребуватиме ремонту.
  • Чітке фінансове планування. Бюджет детально прораховується ще на етапі проектування. Імовірність непередбачених додаткових витрат практично виключена, на відміну від самостійного ремонту.

Замовити дизайн інтер’єру будинку у Львові

Студія дизайну та архітектури O.M. Shumelda пропонує замовити дизайн інтер’єру будинку у Львові, щоб самостійно оцінити всі переваги професійного підходу.

З 2004-го року ми втілюємо в життя найсміливіші і нестандартні ідеї, не забуваючи про зручність і функціональність. Завдяки цьому наші роботи неодноразово перемагали в дизайнерських конкурсах.

Наші інтер’єри балансують на межі простоти та декоративної стилізації. Найсміливіші фантазії можна втілити в життя, якщо знати, як витягти з них користь. Також ми постійно вдосконалюємось і знаходимося в пошуку нових та свіжих ідей, міксуючи сучасні епатажні тренди та перевірену класику.

Розробка дизайн проекту – комплексний процес. Ми ретельно контролюємо кожен етап, від замірів, проектування, візуалізації та розрахунків до вибору меблів, декору та остаточної здачі об’єкта.

Контакти