Дизайн пентхаусу

Сміливий та яскравий дизайн інтер’єру пентхаусу

Пентхаус – це ексклюзивні і по-справжньому безцінні можливості для втілення оригінальних та сміливих просторових рішень. Тут можна вільно експериментувати з плануванням, матеріалами, кольорами та іншими конструктивними особливостями. Початкова концепція пентхаусу сама по собі вимагає нестандартного опрацювання.

Дизайн інтер’єру пентхаусу – це престиж та стиль. Наші майстри допоможуть втілити в життя найсміливіші ідеї. Тераса, панорамне засклення, інші оригінальні рішення будуть використані сповна.

Звичайно, зайнятися оформленням можна самостійно. Різниця в тому, що професіонали можуть чітко і швидко оцінити всі можливості об’єкта, та зрозуміти, як вигідно використовувати кожен метр, будь-яку нішу або перегородку, оригінальні конструктивні рішення.

Дизайнери студії O.M. Shumelda майстерно дотримуються тонкої грані між естетикою і функціональністю. Ми регулярно відстежуємо новітні технології та актуальні тренди, щоб при першій же можливості застосувати їх на практиці, створюючи свіжі, сміливі та креативні інтер’єри.

Професійний дизайн пентхаусу: за та проти

Розробка дизайну пентхаусу професіоналами завжди має ряд переваг:

  • Кожен проект оригінальний і особливий. Навіть два об’єкти зі схожим плануванням та ідентичними початковими даними не будуть однаковими, адже у кожного власника житла свої потреби, вподобання та спосіб життя. Все це легко враховують досвідчені дизайнери.
  • Професіонали точно знають, як поєднувати красу та практичність. Навіть найхимерніші та екстравагантні інтер’єри будуть зручними і функціональними.
  • Авторський нагляд дозволяє не витрачати час на узгодження та контроль кожного кроку під час ремонту.
  • Створення чіткого кошторису з урахуванням усіх витрат і закладеними ризиками спрощує фінансове планування. Імовірність форс-мажорних витрат практично виключена.
  • Ми самі вибираємо кращі матеріали, комплектуючі, меблі та елементи декору під кожен проект індивідуально.

Основна проблема самостійного оздоблення та розробки інтер’єру – неможливість врахувати всі помилки та небезпеки без належного досвіду за плечима. А наслідки таких експериментів зазвичай проявляються з часом. В результаті задоволення від життя в пентхаусі не буде повним, а частину помилок доведеться виправляти з куди більшими втратами часу, нервів і коштів.

Замовити дизайн інтер’єра пентхаусу у Львові

У Львові замовити креативний дизайн інтер’єру пентхаусу можна у нас. З 2004-го року студія O.M. Shumelda втілює в життя найсміливіші і нестандартні ідеї. Наші проекти неодноразово перемагали на конкурсах.

Нестандартний творчий підхід ми поєднуємо з суворою та педантичною реалізацією. Майстри прагнуть до бездоганності кожного кроку: від попередніх замірів до здачі об’єкта. Нестандартні мікси стилів, використання новомодних трендів, свіжі та оригінальні ідеї, гіперболізована естетика в поєднанні з простотою і практичністю – все це студія дизайну та архітектури O.M. Shumelda.

Звісно, професійний дизайн інтер’єру пентхауса вимагає вкладень. Але вже незабаром всі витрати сповна окупаються завдяки чіткому фінансовому плануванню, раціональному розподілу ресурсів, відсутності підводних каменів в майбутньому та красивому, практичному і довговічному інтер’єру.

Контакти