Дизайн кабінету

Стильний і зручний дизайн інтер’єру кабінету

Дистанційна робота – вже давно не новина, і для неї зазвичай досить ноутбука та телефону. Стає все більше фрілансерів та приватних підприємців, яким не потрібен офіс. І питання обладнання продуманого робочого місця тепер актуальний не тільки для офісу, але й для дому.

Незалежно від розташування, перш ніж планувати інтер’єр робочого кабінету, потрібно визначитися з його функціональним призначенням. Він може використовуватися тільки для роботи, для ділових бесід, для домашньої бібліотеки, усамітненого відпочинку або інших завдань.

Стильний і оригінальний кабінет – повне відображення переваг, смаків і внутрішнього світу господаря. У ньому читається характер, звички, хобі та інші дрібниці. Також інтер’єр повинен відповідати сфері діяльності, з огляду на все необхідне обладнання та техніку. Одні кімнати повинні створювати суворий діловий настрій, інші – налаштовувати на творчий лад, треті – підходити для прийому клієнтів або партнерів. Особливі вимоги пред’являються до дизайну кабінету директора, який повинен бути максимально статусним та презентабельним, як візитна картка підприємства.

Дизайн інтер’єру кабінету в квартирі: особливості та переваги

Стильний і сучасний дизайн кабінету включає кілька основних аспектів:

  • Кольорова гама. Правильне використання відтінків налаштує на потрібний лад. Наприклад, зелений розслабляє, жовтий – стимулює розумові здібності. Холодні суворі тони налаштовують на діловий лад, а теплі – на творчий. Навіть найсміливіші яскраві акценти не заважають робочій атмосфері, якщо підійди до їх реалізації професійно та зі смаком.
  • Освітлення. Важливо ретельно продумати світло: м’яке фонове та яскраве робоче. Найкраще працює багаторівневе освітлення. Також воно дозволяє зонувати простір.
  • Оздоблювальні матеріали. Підбираються під обраний стиль і загальний інтер’єр. Зараз в моді натуральні екологічні матеріали: дерево, текстиль. Також активно використовується метал, скло, високоміцний пластик. Всі вони можуть бути стильними, солідними та елегантними. Головні критерії – функціональність, зручність і відсутність відволікаючих надмірностей.
  • Меблі. Вони підбираються з урахуванням функціонального призначення кабінету. Зазвичай це стіл, офісне крісло, шафи. Не завадить диван або крісло для відпочинку. Для облаштування творчої майстерні потрібно відповідне обладнання, а для офісного кабінету – техніка.

Замовити дизайн інтер’єру робочого кабінету у Львові

Щоб замовити дизайн кабінету в квартирі у Львові, звертайтеся до нас в студію дизайну та архітектури O.M. Shumelda. Ми використовуємо тільки кращі матеріали з технологіями. У комплекс послуг входить все, від проектування і візуалізації до остаточного втілення проекту під суворим авторським наглядом.

Ми працюємо з 2004-го року, і за цей час завоювали цілий ряд нагород і перемог в конкурсах. При проектуванні інтер’єрів враховується структура і конфігурація приміщень та інші дрібниці, які важливі для робочого кабінету.

Дизайн кабінету керівника від студії O.M. Shumelda неодмінно буде функціональним, практичний і зручним, але в той же час – привабливим та естетичним, з урахуванням смаків, способу життя і побажань його майбутнього власника.

Контакти