Дизайн вітальні

Елегантний і витончений дизайн вітальні

Вітальня – серце будь-якого будинку або квартири. Тут відбуваються всі основні сімейні події, приймають гостей, відпочивають, займаються своїми справами, спілкуються, дивляться фільми або грають в настільні ігри. У свята тут можна влаштовувати вечірки або зручно розміститися з близькими і родичами. Тому і дизайн вітальні в будинку повинен сповна відповідати цим завданням.

Крім того, продуманий інтер’єр вітальні сповна відображає вподобання, смаки та інтереси її власників. Всі домочадці мають свої уявлення про те, як має виглядати це приміщення, і всі їх потрібно максимально врахувати та відобразити на практиці.

Професійний дизайн інтер’єру зали: особливості та переваги

Дизайн інтер’єру вітальні може бути витриманий в будь-якому стилі і на будь-який смак. Є кілька основних нюансів, які важливо врахувати практично завжди без винятку:

  • Потрібно правильно розташувати м’які меблі, щоб всім було зручно, але при цьому кімната не була надмірно захаращеною.
  • Безпрограшно працює центральний елемент: телевізор, камін, інший яскравий акцент, від якого можна відштовхуватися при плануванні.
  • Не можна забувати про правильне розташування світла. Зараз все частіше використовується багаторівневе освітлення, яке стильно виглядає, а заодно дозволяє економити електроенергію, коли яскраве світло не потрібне.
  • Підсвічуванням можна виділити окремі ділянки, ніші, колекції, фотографії. Багатофункціональне точкове освітлення – цікаве естетичне та практичне рішення.
  • Якщо вітальня велика, її можна зонувати на різні функціональні ділянки. Іноді вітальня поєднана, наприклад, з їдальнею, робочим кабінетом або майстернею.
  • У дизайні вітальні можна сміливо експериментувати з кольорами, відтінками та фактурами. На відміну від стриманої спальні, тут фантазія практично не обмежена.
  • Вітальня рідко обходиться без корпусних меблів. Найкраще її розробляти індивідуально, хоча можна підібрати й типові рішення. Якщо їх правильно розташувати, то, з одного боку, туди поміститься все необхідне, а з іншого – вони не займатимуть занадто багато місця.
  • Обов’язково потрібно приділити увагу вибору текстильних матеріалів: оббивки, подушок, декору, штор та інших дрібниць. Це привносить відчуття тепла та затишку, дозволяє доповнити різні стилістичні та декоративні рішення.

Інтер’єр вітальні найбільш сприятливий для проявів креативу і творчості. Тут можна не боятися яскравих і соковитих фарб, нестандартних форм, незвичайних ідей.

Замовити дизайн інтер’єру вітальні у Львові

Щоб удома завжди було красиво і затишно, подбати про це доведеться заздалегідь. Студія дизайну та архітектури O.M. Shumelda пропонує замовити дизайн вітальні у Львові, витриманий у неповторному оригінальному стилі з урахуванням кращих актуальних трендів і тенденцій.

З 2004-го року ми поєднуємо надійні і перевірені на практиці рішення з креативними та нестандартними ідеями. За цей час ми стали багаторазовими переможцями різних конкурсів та накопичили достатньо досвіду, щоб реалізувати найскладніші проекти.

Дизайн інтер’єру залу від студії O.M. Shumelda – це завжди щось свіже і нестандартне. Ми прагнемо відійти від повсякденної рутини, використовуючи витончені декоративні прийоми. Водночас всі проекти будуть реалізовані на вищому професійному рівні.

Контакти