Дизайн кафе, ресторану

Індивідуальний дизайн кафе, ресторану, що запам’ятається

Успішний ресторан завжди індивідуальний, і складається ця індивідуальність з декількох взаємодоповнюючих аспектів: смачна їжа, неповторна атмосфера та креативний дизайн.

Розробка концепції завжди починається з визначення специфіки проекту, створення збірного портрету цільової аудиторії. Дуже важливо правильно розподілити простір. Якісний дизайн інтер’єру кафе однаково зручний як для персоналу, так і для гостей.

У такій важливій справі не може бути дрібниць. Всі деталі продумуються досконально. Кожен дрібний аксесуар повинен працювати на цілісну картину та створювати впізнаваний, оригінальний стиль. Ми продумуємо все: від вибору будівельних матеріалів до підбору освітлення, меблів, декору.

Щоб розробити дизайн кафе, потрібно врахувати концепцію закладу, особливості кухні та своєрідну специфіку меню, плани на подальший розвиток. Це допоможе визначитися, яку атмосферу створювати в приміщенні. Адже саме загальна стилістика визначає, з яким настроєм затримуються відвідувачі.

Професійний дизайн інтер’єру кафе: за та проти

Професійний дизайн інтер’єру бару чи ресторану має ряд переваг:

  • Єдиний стиль, витриманий до дрібниць, формує не тільки перше враження, але і працює на імідж бренду та його впізнаваність в цілому.
  • Професіонали точно знають, як дотримати непросту грань між красою і практичністю.
  • Максимальне ефективне використання кожного метра простору дозволяє створити функціональний та комфортний дизайн невеликого кафе.
  • Окрім залу не можна забувати про технічних приміщеннях. Вони повинні бути не тільки зручними, але й спроектованими так, щоб в подальшому їх легко було утримувати в порядку і чистоті.
  • Правильне зонування однаково важливо як для залу, так і для кухні.
  • У роботі використовуються тільки екологічно чисті, гігієнічні та зносостійкі матеріали, невибагливі в догляді.
  • Всі елементи інтер’єру підбираються так, щоб вони легко могли витримувати очікуваний рівень навантаження.

Самостійно врахувати всі нюанси, не маючи досвіду будівництва і оформлення закладів громадського харчування, неможливо. Занадто багато підводних каменів, непомітних на перший погляд. Щоб всі вони не проявили себе на повну в перспективі, краще відразу замовити дизайн кафе у фахівців.

Замовити дизайн кафе та ресторану у Львові

Студія дизайну та архітектури O.M. Shumelda пропонує комплексний підхід при оформленні дизайну кафе і ресторанів у Львові. З 2004-го року ми постійно вдосконалюємо свої навички, щоб створювати креативні, нестандартні, але практичні і функціональні проекти.

При плануванні інтер’єрів враховується конфігурація приміщення та всі індивідуальні особливості конкретного проекту. Тільки так можна отримати бездоганний результат. Завдяки такому підходу студія заслужено і регулярно перемагає у численних дизайнерських конкурсах.

У комплекс послуг входять всі основні етапи: від виїзду на об’єкт і створення перших концепцій до опрацювання, візуалізації і реалізації остаточного дизайн проекту. Ми самі підберемо всі матеріали та комплектуючі. Авторський нагляд гарантує, що результат буде сповна відповідати планам. Професійна розробка дизайну ресторану – це економія часу і сил, а також відмінна база для запуску нового успішного закладу.

Контакти