Дизайн гардеробної

Функціональний та стильний дизайн гардеробної

Окрема гардеробна кімната – цікаве сучасне рішення, яке дозволяє розвантажити спальню, вітальню чи прихожу. Маючи спеціальне місце для зберігання речей, можна обійтися без громіздких забитих шаф по всій квартирі. Це звільнить коридор і спальню.

Існує помилкова думка, що гардеробна – це розкіш, і облаштувати її можна тільки в величезному особистому особняку. Насправді ж, якщо довірити проект гардеробної кімнати досвідченим фахівцям, можна розробити практичну і функціональну концепцію навіть для невеликої квартири.

Зараз вже давно не потрібно нехтувати естетикою на користь функціональності. Індивідуальний авторський дизайн на піку популярності. Облаштувавши красиву і стильну квартиру, не потрібно нехтувати й підсобними приміщеннями. Навіть проста та виключно функціональна гардеробна кімната може бути цікавою і оригінальною.

Професійний дизайн гардеробної кімнати: особливості та переваги

Облаштування гардеробної кімнати згідно з професійним оригінальним проектом має ряд переваг:

  • З’являється більше місця для зберігання одягу та аксесуарів;
  • Речі набагато зручніше сортувати і складати;
  • Не доведеться вміщати все в невеликі шафи, турбуватися через незручні полиці, постійно перекладати та міняти все місцями;
  • Обладнати просту та лаконічну гардеробну можна недорого, всупереч стереотипам;
  • Якщо дозволяє простір, в окремому приміщенні зручно переодягатися та приміряти різні образи, не бігаючи від шафи до дзеркала та не заважаючи домочадцям;
  • В простору гардеробну можна скласти й інші об’ємні речі: постільну білизну, рушники, скатертини, пилосос, фен, тощо;
  • Навіть невелику підсобку можна переобладнати під практичну і досить містку гардеробну, маючи за плечима належний досвід;
  • Якщо виникне така необхідність, гардеробну легко переобладнати під інші потреби.

Для її облаштування не обов’язково потрібна ціла кімната. Можна виділити окремий кут при зонуванні іншого приміщення. Для цього використовуються перегородки та збірні конструкції. Спроектувати таку гардеробну самостійно нелегко, і займатися цим повинні фахівці. Наповнення і оформлення завжди продумуються індивідуально, враховуючи скільки людей та з якою метою будуть нею користуватися. Тільки так вона стане дійсно приємним і зручним придбанням.

Замовити дизай інтер’єру гардеробної кімнати у Львові

Щоб замовити стильний і практичний дизайн гардеробної кімнати у Львові, звертайтеся до нас в студію дизайну та архітектури O.M. Shumelda. У комплекс послуг входить виїзд на об’єкт, розробка та узгодження проекту, 3D візуалізація і поетапне втілення. Ми беремося за найсміливіші і нестандартні ідеї, поєднуючи екстравагантний креатив зі зручністю та функціональністю.

Студія O.M. Shumelda працює з 2004-го року, і з тих пір ми успішно завоювали ряд нагород на конкурсах. Кожен проект – індивідуальний. У ньому враховуються особливості конфігурації приміщення, побажання та спосіб життя власника, інші нюанси.

Перевірену часом класику ми об’єднали з химерним декором та нестандартними стилістичними рішеннями. Інтер’єр гардеробної кімнати продумується до найдрібніших функціональних і естетичних деталей.

Контакти