MAISON&OBJET 2024

MAISON&OBJET 2024

Найвідоміша та елегантна виставка дизайну та декору Maison&Objet святкує тридцяріччя. Протягом трьох десятиліть, двічі на рік, Паризький салон збирає у своїх павільйонах тисячі експонентів та десятки тисяч відвідувачів з Америки, Британії, Європи, Африки, Близького Сходу та Азії. Тема ювілейного року – технології майбутнього, які гармонійно співіснують з природою та відображаються в архітектурних інтер’єрах, футуристичному декорі та палітрі нових кольорів.
Разом із світовим визнаними брендами відвідувачів Паризького салону, який триватиме з 18 по 22 січня 2024 року, також познайомлять з новими назвами в українському дизайні. Вже шостий рік поспіль колективний стенд Українських дизайнерських брендів представляє на виставці найбільш захоплюючі об’єкти сучасного українського дизайну. Організація українського стенду на Maison et Objet здійснюється за підтримки Програми USAID конкурентоспроможна економіка в Україні Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» .

Колективний стенд Ukrainian Design Brands 7, B99-C100/ представить нові колекції 8 українських виробників: dobro, DONNA, FURN OBJECT, kint, llab.design, RUDA Studio, TAKE SOME ROPE, WOO.

Експозиційний простір спроектували Oksana Shumelda, cтудія дизайну та архітектури O.M.Shumelda. Графічний дизайн за проектом Літери в місті.
Програма USAID Конкурентоспроможна економіка Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес у підвищенні конкурентоспроможності на внутрішньому та міжнародному ринках України, допомагає побудувати спрощений та прозорий бізнес-клімат та надає українським компаніям можливості скористатися міжнародними
Громадська спілка “Фонд підтримки реформ в Україні” Громадська спілка “Фонд підтримки реформ в Україні” реалізує проект у співпраці з MAЇNO.
Кураторська команда: Sana Moreau, Anastasiia Biletska

Контакти