Сучасний дизайн кухні у Львові

Кухня у більшості інтер’єрах стає головною, домінуючою його частиною. Тому, вдало розроблена та функціональна кухня може бути не тільки доброю помічницею домашніх справ, але й яскравою частиною інтер’єру. Сучасні моделі кухонь одночасно вражають своєю практичністю та витонченістю. Зручні моделі кухонних шаф з безліччю висувних шухлядок забезпечують належний порядок на кухні, а натуральні комплектуючі матеріали виступають гарантом довговічності меблів.

Під час розробки і реалізації кухонь, опрацьовуємо кожну її деталь, щоб якомога ширше розкрити суть наших інтер’єрів. Вдало спроектована кухня – це зручність, функціональність і практичність. Правильно обрана кольорова гама дозволяє насолоджуватися перебуванням на кухні та дарує особливий затишок. Варто зазначити, що дизайн квартири та кухні мають бути у однаковому стилістичному спрямуванні та взаємодоповнювати одна одну. Розробляємо, як і стримані сучасні, так і класичні, дерев’яні кухні із авторським художнім різьбленням.

Окрім того, постійно слідкуємо за сучасними, модними тенденціями дизайну і виробництва кухонь на міжнародних виставках, де презентуються світові відомі бренди. Це дозволяє нам проектувати і реалізовувати різноманітні варіанти моделей кухонь, в залежності від стилістичного спрямування оселі або офісу. Пропонуємо оригінальний, індивідуальний дизайн квартир, кімнат, кухонь у Львові по доступній ціні.

Цікаві ідеї, індивідуально розроблені проекти, гармонійні кольорові рішення, зручний, ергономічний варіант дизайну кухні або кімнати гарантовано зможемо втілити у життя. Витончений дизайн квартири, кухні та кімнати у Львові допоможе створити затишну атмосферу, яка зможе максимально точно передати Ваші смаки та уподобання. Студія дизайну та архітектури О.М. Шумелди у Львові – це гарантія високої якості та реалізації надскладніших дизайнерських рішень.

Контакти