Дизайн ванної

Практичний і акуратний дизайн ванної кімнати

Ванна кімната – найважливіше функціональне приміщення, яким щодня і неодноразово користуються всі домочадці. Це місце для відпочинку і водних процедур, для зборів та корисних побутових і господарських справ. Саме тому так важливо ретельно спланувати дизайн ванної кімнати, враховуючи її планування, ергономіку, оснащення та оформлення.

Розмір приміщення – не головне. Навіть для маленьких суміщених санвузлів можна розробити оригінальний проект, щоб візуально збільшити приміщення, заощадити простір, ефективно використовувати кожен метр, але при цьому не перевантажити невелику кімнату.

Професійна розробка дизайну ванної в квартирі з подальшим його втіленням – це можливість отримати гарний, стильний, якісний і практичний результат. Не доведеться нічого допрацьовувати і переробляти самостійно. Також не потрібно думати про помилки та інші поширені проблеми, які неможливо повністю врахувати самому без досвіду і навичок.

Дизайн інтер’єру ванної кімнати в квартирі: особливості та переваги

Проектування дизайну інтер’єру ванної кімнати складається з декількох етапів:

  • Проектування всіх комунікацій: водопостачання, каналізації, проводки, розташування розеток та вимикачів.
  • Розробка освітлення, його зонування. Зараз в основному використовується багаторівневе або зональне освітлення. Наприклад, м’яке верхнє світло і яскраве підсвічування дзеркала.
  • Вибір матеріалів. Вони обов’язково повинні бути вологостійкими і зносостійкими, невибагливими у догляді. Поверхні у ванній легко миються. Оздоблення підлоги та стін повинне бути не слизьким та безпечним.
  • Устаткування. При наявності у ванній побутової техніки, потрібно продумати її розташування та можливість максимально вмонтувати і приховати обладнання та комунікації.
  • Меблювання. Меблі вибираються, враховуючи розміри та планування приміщення, а також побажання власника. Комусь достатньо пари гачків та полички, а хтось віддає перевагу шафам, тумбам, пеналам.
  • Сантехніка. Особливість інтер’єру ванної кімнати – наявність сантехніки. Сучасні моделі відрізняються конструкціями і дизайном, так що можна підібрати варіант під будь-який стиль.
  • Демонтаж. При втіленні проекту в життя, крім повного набору будівельних та оздоблювальних робіт, враховується також робота з комунікаціями. Демонтаж сантехніки та труб повинні виконувати тільки професіонали.

Сучасні ванні вже давно не повинні бути нудними та однотипними. До їх оформлення можна підійти так само креативно, як і до будь-яких інших приміщеннях.

Замовити дизайн інтер’єру ванної у Львові

Щоб дизайн маленької ванної кімнати був красивим, оригінальним і зручним, відразу звертайтеся до професіоналів. Студія дизайну та архітектури O.M. Shumelda займається розробкою креативних проектів у Львові з 2004-го року. З тих пір ми завоювали цілий ряд нагород на різних конкурсах, накопичили досвід та навички, виробили свої принципи та характерний стиль.

У комплекс послуг входить оцінка, розробка проекту, узгодження декількох рішень, 3D візуалізація, реалізація готового плану, авторський нагляд та інші послуги. Не доведеться шукати фахівців окремо на кожен етап.

Ми також підберемо матеріали, комплектуючі, меблі і всі необхідні дрібниці, щоб готовий дизайн інтер’єру ванної радував власників якомога довше.

Контакти