Дизайн магазину

Креативний дизайн інтер’єру магазину одягу, взуття, продуктів, квітів

Щодня кожна людина користується магазинами, тож надзвичайно легко помітити таку просту річ: якщо дизайн інтер’єру магазину продуманий неправильно, навряд чи в нього часто будуть заходити покупці. Це довго і незручно. До того ж, естетично приємне оформлення завжди стимулює повертатися все частіше та витрачати все більше.

Важливо, щоб інтер’єр відповідав продукції, яка продається. Продуктові магазини зазвичай найлаконічніші та функціональні, а ось, наприклад, в дизайні дитячого магазину не завадять ігрові елементи.

Правильне оформлення здатне непомітно мотивувати покупців на вибір тих чи інших товарів. На це впливають кольори, освітлення, планування залу, декор, навіть запахи. Також не можна забувати про техніку безпеки, про санітарно-гігієнічні норми, що теж частково залежать від специфіки підприємства.

Стильним і креативним може бути не тільки дизайн квіткового магазину, а й невеликі продуктові торгові точки або цілі павільйони. Важливо, щоб оформлення було оригінальним та індивідуальним, адже це одна з найважливіших складових загального корпоративного стилю, який підвищує впізнаваність бренду. Стильна та незвичайна візуальна частина – важлива складова успіху підприємства.

Професійний дизайн інтер’єру магазину: особливості та переваги

При проектуванні дизайну магазина можна виділити наступні етапи:

  • Розробка загальної концепції, враховуючи особливості бренду, корпоративний стиль і кольори, тип товарів, умови їх зберігання та розташування, інші індивідуальні особливості;
  • Функціональне зонування торговельних залів та павільйонів, інших внутрішніх приміщень, раціональне використання простору, опрацювання ергономіки;
  • Вибір кольорових, стильових та інших естетичних рішень для торгових, службових та господарських приміщень, розробка єдиної концепції;
  • Вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, декору, прикрас;
  • Вибір та розташування меблів, торгового обладнання, техніки, враховуючи специфіку товару і його зберігання;
  • Розстановка устаткування з урахуванням потоків покупців та їх спрямування;
  • Планування схеми викладки товарів, розташування полиць та інших елементів.

Особливості кожного проекту залежать від призначення магазину. Наприклад, оформлення продуктового супермаркету та дизайн магазина взуття будуть істотно відрізнятися між собою.

Замовити дизайн проект магазина у Львові

Щоб замовити дизайн проект магазина або торгового павільйону у Львові, звертайтеся до нас в студію дизайну та архітектури O.M. Shumelda. Ми проектуємо кожне приміщення індивідуально, враховуючи його внутрішню структуру і конфігурацію, побажання власників. Кожен інтер’єр – унікальний та особливий. У них переплітаються кращі сучасні тренди та класичні рішення, перевірені часом і практикою.

Студія O.M. Shumelda працює з 2004-го року, і з тих пір впевнено утримує першість у своїй сфері. Ми неодноразово перемагали на тематичних конкурсах. Оригінальна стилізація дозволить розробити саме той проект, який з часом стане невід’ємним атрибутом на шляху до успіху бренду.

Впізнаваний стиль, естетика і функціональність – основні складові, будь то дизайн інтер’єру продуктового магазину або дизайн магазину жіночого одягу.

Контакти