Дизайн дитячої кімнати

Яскравий дизайн інтер’єру дитячої кімнати

До інтер’єру дитячої завжди пред’являються підвищені вимоги, адже важливо, щоб все було максимально функціональним і безпечним, а в той же час – радувало дитину.

Дитяча кімната складається з декількох функціональних зон:

  • Спальне місце;
  • Гральна зона;
  • Навчальний і робочий простір;
  • Гардеробна, майстерня, інші зони, в залежності від індивідуальних потреб дитини.

Всі їх потрібно спланувати так, щоб вони були практичними, зручними і гармоніювали між собою. Також потрібно враховувати й те, що дитина швидко росте, тому поступово доведеться вводити деякі перепланування. У цьому допоможуть меблі-трансформери та інші корисні дрібниці.

Окреме питання – дизайн кімнати для двох дітей, особливо – якщо діти різної статі або віку. Потрібно врахувати інтереси та потреби кожної дитини, а це не так просто, не маючи відповідних навичок та досвіду. Тому довіряти такий відповідальний процес варто тільки фахівцям.

Дизайн дитячої кімнати для хлопчика, дівчинки: особливості та переваги

Опрацьовуючи інтер’єр дитячої, потрібно врахувати такі нюанси:

  • Матеріали. Все повинно бути максимально безпечним, екологічним та гіпоалергенним. Важливий нюанс – зносостійкість та невибагливість у догляді.
  • Відтінки. У дитячих кімнатах добре виглядають яскраві кольори, оригінальні малюнки та різноманітні фактури, щоб дітям було приємніше та цікавіше. Але не потрібно переборщувати, щоб в кімнаті все ще було комфортно спати і вчитися.
  • Меблі. При виборі меблів обов’язково враховується вік дитини, її зріст та вага.
  • Освітлення. Найзручніше стельове, але багаторівневе точкове освітлення. Так можна варіювати освітленість, але при цьому обійтися без бра, торшерів та інших деталей, які дитина може впустити, розбити або через які – поранитися. Робоча зона вимагає окремого підсвічування.
  • Декор. Найкраще – оригінальний, але функціональний декор, без травмонебезпечних елементів та без безглуздих деталей, які будуть тільки займати місце і накопичувати пил.
  • Корисні дрібниці. Зручний варіант – невелика гардеробна. Для маленьких дітей можна обладнати окрему зону для компактного зберігання іграшок. Якщо дозволяє місце, варто виділити зону для творчості. Основний критерій – ергономічність.

Також дизайни дитячої кімнати для хлопчика і дівчинки можуть істотно відрізнятися. Але найкраще орієнтуватися на смаки та інтереси дитини, а не нудні загальні рекомендації. І з цим легко допоможуть впоратися досвідчені дизайнери.

Замовити дизайн інтер’єру дитячої у Львові

До дитячих кімнат завжди пред’являються підвищені вимоги, як і до будь-яких інших речей для улюбленого чада. Саме тому важливо відразу довірити всі роботи професіоналам.

Щоб замовити дизайн дитячої кімнати для дівчинки або хлопчика у Львові, звертайтеся до нас в студію дизайну та архітектури O.M. Shumelda. Ми використовуємо тільки кращі матеріали, перевірені рішення і сучасні технології, так що результат буде на вищому рівні.

Оригінальний і індивідуальний проект одночасно буде зручним, практичним, безпечним, але також красивим, яскравим та цікавим. Найдрібніші деталі опрацьовуються ще на етапі 3D візуалізації. При проектуванні враховується структура і конфігурація приміщень, та всі індивідуальні дрібниці, щоб дизайн дитячої кімнати радував і дітей, і батьків.

Контакти