WINTER MOOD

WINTER MOOD

Проєкт реконструкції з добудовою. Пост модерн.

Переосмислення традицій, переймання європейського досвіду та ідентичність, було головною метою у проекті “WINTER MOOD”.

Будівля знаходиться в околицях Львова в селі Зимна Вода. Місто Львів перебувало тривалий проміжок часу під правлінням Автрії. Сама будівля була збудована в 1961 році, це невеликий одноповерховий будинок з мансардою типового планування з прибудовою – літня кухня та гараж.

Натхненні австрійською архітектурою минулих століть, ми хотіли модернізувати й адаптувати її відповідно до сучасних потреб.

Після аналізу ділянки, було вирішено зберегти частину існуючого будинку та інших приміщень першого поверху і об’єднати їх в одне ціле та збільшити площу для проживання великої  родини.  Також мали велике значення матеріали для будівництва. Після довгих пошуків ми прийшли до висновку, що хочемо будувати цю будівлю тільки з reused austrian bricks. Будівля збудована з цегли різних виробників (а їх близько 250). Це було цікаво і надзвичайно складно, так як цегла відрізняється за габаритами і кольором.

Проект “WINTER MOOD” – це будинок для двох сімей на два поверхи. Перша частина будинку розташована в межах існуючого об’єму. Друга частина – це повністю нові конструкції в межах першого і другого поверхів.

Частина першого поверху (стара будівля) – 88,4 м2 , з окремим входом – це одне помешкання. А інша частина та другий поверх – це друге помешкання на 251,5 м2.

Сад розміщується на терасі другого поверху, в який ми потрапляємо із господарської спальні. А за допомогою металевого моста ми потрапляємо в кухню. Міст – конструкція, яка з’єднує кухню, сад та господарську спальню.  В конструкціях стін використані нетипові вузли.  Важливим  композиційним елементом є басейн, який об’єднує дві частини будинку.

Контакти