VIVALDI HOUSE

VIVALDI HOUSE
“Я завжди хотів жити серед природи” – ми часто чуємо від людей, які прагнуть втечі від сучасного, переповненого метушнею міста.
Будинок в лісі є ідеальним місцем, щоб відпочити від шуму та метушні повсякденного життя, щоб відчути спокій. Не секрет, що багато людей мріють жити в лісі, в гармонії з природою, але не у палатці, а у комфортному житлі.
Обмірковуючи концепцію проекту, важливим аргументом та інструментом для нас було розчинити будинок в лісі, наблизити людину до природи.
Сама ділянка цікава тим, що містить велику кількість дерев, що формують ліс, а ліс у свою чергу прекрасний у будь-яку пору року, у будь-який період дня. Неоднорідність лісу та досить велика довжина будинку дозволили завести будинок у різні історії.
Скло – один з матеріалів сучасного століття, що активно розвивається та дозволяє втілити найкреативніші ідеї. Бажаний результат ми досягли за допомогою рефлекторного скла, що відрізняється від інших тим, що захищає приміщення від ультрафіолетового сонячного випромінювання, при цьому зовні створюючи «дзеркальний ефект», а всередині приміщення скло залишається прозорим. У результаті, будинок постійно змінюється, протягом дня, року, враховуючи оточення і людина тим насолоджується.
“Чотири пору року” — цикл із чотирьох скрипкових концертів італійського композитора Антоніо Вівальді. Один з найвідоміших музичних творів присвячених природі. Чотири пори року, кожна з яких є неповторною, унікальною та демонструє свою картину природи, надихнули нас на образ нового будинку.
Ліс живе і будинок живе… Наш перший варіант…Наша перша симфонія…

Контакти