САДИБА “ПОВЗИК” BIRD NEST

САДИБА “ПОВЗИК” BIRD NEST

“ПТАШИНЕ ГНІЗДО. Садиба Повзик”

Садиба “Повзик*” є частиною поселення “BIRD NEST”, яке розташоване в Києві. Територія поселення природно оточена зеленню і розташована поруч із пташиним заповідником. Площа поселення складає понад 32 га, де запроектовано 173 садиби. Назва садиб не випадкова, кожен будинок має назву птаха, який живе у цій місцевості.

Розуміючи всю відповідальність перед місцем та майбутніми мешканцями, важливим для нас було зберегти це середовище.

Садиба “Повзик” – це одноповерховий однородинний будинок. Існує 2 типи планування садиби – на 200 м2 та 156м2. Це мінімалистичний будинок, основним акцентом якого, є озеленена експлуатована покрівля даху. Альтанка є частиною проєкту, яка ніби продовжує силует будівлі.

Особливість будинку – можливість оздоблення в трьох типах, залежно від оздоблення. Тобто майбутній мешканець самостійно обирає зовнішній вигляд садиби – повністю білі фасади, оздобленя очеретом/соломою всіх фасадів чи тільки торця. Також в оздобленні фасадів використані скляні блоки, штукатурка фасадів, панорамні вікна на всю висоту приміщення.

*Повзик це рухлива пташка, що за розміром схожа на горобця і жваво бігає по стовбурах дерев. Птахи ведуть осілий спосіб життя і вибирають для свого проживання листопадні та змішані ліси з великою кількість старих дерев, в дуплах яких в’ють гнізда. В Україні зустрічається на Поліссі та в Лісостепу.

Контакти