OASIS MIRAGE

OASIS MIRAGE

Сучасні умови життя формують нові уявлення та стандарти щодо проектування приватного житла.
Оазис Міраж – це двоповерховий будинок з чотирма спальнями і великим, просторим першим поверхом, кімнати якого перетікають одна в одну.
Унікальність споруди полягає в тому, що, перебуваючи всередині будинку протягом дня, людина може відчути гармонію з природою, спостерігати за тим, що відбувається навколо. А вночі відокремтеся від навколишнього світу і перебувайте в гармонії з собою. Зелений сад – важливий елемент будинку.
Для облаштування будинку ми використали всю ширину території і це дозволило облаштувати в будинку 2 садки. Одну розміщують всередині будинку, а іншу формують на присадибній ділянці.
Коли будинки будуються разом, внутрішні сади блок за блоком діють як світлові колодязі, які збирають світло та пропускають його всередину. Зелені зони та водойми – це оазиси, які покращують життя. Не менш важливим елементом в будинку є водойми. Не тільки тому, що це природні центри, які приносять біологічне різноманіття в космос. А ще тому, що вони сприяють зволоженню та охолодженню повітря.
Кожен будинок – окрема оаза.
Сам будинок повністю працює на сонячній енергії та має кілька варіантів встановлення сонячних систем. Основною сонячною енергією є традиційні сонячні панелі на даху – своєрідна сонячна електростанція. Це найпростіший і бюджетний варіант енергозбереження в будинку.
Іншим більш інноваційним варіантом є встановлення сонячних панелей на фасаді будинку як елементів заповнення фасадних панелей.
Будинок оснащений основними елементами автономності. Сонячні батареї виробляють енергію, яка акумулюється і передається резервним системам – акумуляторам і інвенторам.
Пропонуємо організувати централізовану систему водопостачання з резервуарами для води або облаштувати власну свердловину для забезпечення водної автономності. Проектом передбачено облаштування додаткового простору для встановлення систем вентиляції, охолодження, кондиціонування та ароматизації повітря, які будуть відповідати за клімат і комфорт всередині будинку.
У проекті використовуються сучасні та традиційні підходи до дизайну. Особливий клімат і активне сонце вплинули на формування зовнішнього образу будинку.
Було вирішено влаштувати додатковий зовнішній каркас будинку, щоб зменшити вплив прямих сонячних променів. Римський бетон є основним матеріалом, який ми використовуємо для проекту. Цей матеріал використовується у всіх елементах будинку, який об’єднує всі форми в один об’єм. Цей будинок демонструє інноваційне використання бетонних блоків і фасадних панелей.
Зелені зони та водойми – це оазиси, які покращують життя. І ми хотіли, щоб кожен будинок мав свій оазис.
Oasis mirage – це сучасний оазис в масштабі одного будинку.

Контакти