Ландшафтний дизайн м. Львів

Сьогодні ландшафтний дизайн є найпопулярнішим напрямком оригінального декорування саду або подвір’я. В залежності від стилістичного спрямування маєтку та прилеглої до нього території формується проект ландшафтного дизайну.

 

Ландшафтний дизайн – це особливе мистецтво, яке поєднує у собі три основні напрямки : архітектура, ботаніка та  історія. Саме філософія культури допомагає створювати необхідні декоручі фрагменти, які б максимально точно змогли б відобразити історію та дизайнерську приналежність до однієї з культур світу.

 

Головним завданням ландшафтного дизайну є досягнення справжньої гармонії та створення особливого світу краси та зручності біля будинку. Всесвітньо відомі дизайнери з ландшафтного дизайну з кожним роком вражають нас найоригінальнішими ідеями та створюють справжні ельфійські сади, чаруючі лагуни та маленькі скелі з фонтанами.

 

Створення особливого оазису дарує не тільки відчуття затишку та комфорту, але й дозволяє створювати нові витвори мистецтв для митців та винаходити нові інноваційні рішення для інженерів-новаторів. Крім того, вдало спроектований ландшафтний дизайн є чудовим місцем для затишного сімейного відпочинку або ж для активних пригод з друзями. На території сучасних маєтків можна не рідко знайти, не тільки мініатюрні замки та мостики, але й гамак, мангал та затишні лавочки. В залежності від уподобань власників оселі професійні дизайнери з ландшафту створюють оригінальний та комфортний ландшафтний дизайн для гарного відпочинку на свіжому повітрі.

 

Ландшафтний дизайн у Львові по доступній ціні

 

Студія дизайну та архітектури Оксани  та Мар’яна Шумелди пропонує ексклюзивний ландшафтний дизайн у Львові. Оригінальні та вишукані маєтки у поєднанні з ексклюзивним ландшафтним дизайном подарують Вам справжню насолоду від перебування на території будинку. Максимальне врахування всіх деталей та побажань клієнтів, цікаві та унікальні ідеї та доступні ціни подарують Вам тільки приємні враження та відмінний кінцевий результат.