Дизайн кімнати

Все почалось із того, що, бажаючи зробити світ прекраснішим, двоє натхненних і близьких один одному людей вирішили заснувати свою студію дизайну. Сьогодні в студії О. М. Шумелди працюють талановиті й досвідчені архітектори, дизайнери і художники, які доповнюючи один одного, покликані втілити неординарні ідеї і знайти цікаві рішення у створенні домашнього затишку.

 

Що таке дизайн інтер’єру? Перш за все, це внутрішнє оформлення помешкання. Треба сказати,що будь-який інтер’єр створюється з метою покращення побутових умов мешканців будинку, адже людина має відчувати себе комфортно в рідній оселі. Значна роль у відтворенні цієї гармонії належить правильному комбінуванні абсолютно усіх деталей. Першим правилом у створені домашнього затишку є індивідуальність і неповторність. Дизайн кімнати має бути оригінальним і якнайкраще характеризувати власника будинку чи квартири. Концепція інтер’єру створюється виходячи з обраного стилю, в якому людині зручно. Проте, навряд чи можна знайти людину якій подобається якийсь конкретний стиль, скажімо наприклад кантрі чи декаданс. Таким чином, смаки і стилі змішуються. І чим сильніше, тим цікавіше і стильніше виглядає дизайн кімнати.

 

 


Оформлення інтер’єру будинку або квартири – задача непроста, адже треба вміти правильно і в міру використовувати предмети для створення затишку і добробуту. Саме тому, зазвичай люди звертаються до дизайнерів, призначення яких перетворити житло на справжній дизайнерський шедевр. Наша студія пропонує допомогти вам знайти найоптимальніше композиційне рішення у цьому питанні. Колектив Студії дизайну має неабиякий досвід у формуванні інтер’єру приміщень, сполученні архітектурних форм і конструкцій, кольору і світла. Подолати однотипність і буденність, внести в інтер’єр яскравість, шик і неповторність – ось наше головне завдання. Дизайн кімнати – це не лише гарна картинка. Ми прагнемо досконалості, максимально поєднуючи естетику і функціональність. Кожний успішно завершений проект дає нашій команді поштовх до нових творчих пошуків. А це значить, що ми здатні знову і знову приємно дивувати наших клієнтів, творити красиве і незвичайне.