Сучасний дизайн кухні у Львові

Кухня – це головна та затишна частина дизайну квартири. Саме вдало розроблена та  функціональна кухня може бути не тільки доброю помічницею домашніх справ, але й яскравою частиною інтер’єру. Сучасні моделі кухонь вражають своєю практичністю та витонченістю одночасно. Зручні моделі кухонних шаф з безліччю висувних шухлядок забезпечують належний порядок на кухні, а натуральні комплектуючі матеріали виступають гарантом довговічності меблів.

 

Вдало спроектована кухня – це не тільки зручність та функціональність, але й справжнє натхнення для створення  найсмачніших та домашніх страв.

 

На модних презентаціях нових варіантів кухонь не рідко можна побачити чудові комбінації кольорів. Саме правильно обрана кольорова гама дозволяє насолоджуватися перебуванням на кухні та дарує особливий затишок. В залежності від стилістичного спрямування оселі або офісу пропонуються різноманітні варіанти моделей кухонь. Дизайн квартири та кухні мають бути у однаковому стилістичному спрямуванні та довершувати одна одну. Стримані, практичні та функціональні кухні чудово підійдуть до шанувальників нових технологій та сучасності, а величні, дерев’яні кухні з цікавим візерунком стануть справжньою знахідкою для будинку з класичним інтер’єром.

 

Оригінальний дизайн квартир, кімнат, кухонь у Львові по доступній ціні.

 

Студія дизайну та архітектури Оксани та Мар’яна Шумелди пропонує широкий вибір варіантів дизайну кухонь, квартир та кімнат у Львові. Цікаві ідеї, індивідуально  розроблені проекти та модні кольорові рішення гарантовано зможуть втілити у життя найоригінальніший та зручний варіант дизайну кухні або кімнати. Витончений дизайн квартири, кухні та кімнати у Львові  допоможе створити оригінальну та затишну атмосферу, яка зможе максимально точно передати Ваші смаки та уподобання.

 

Студія дизайну та архітектури Оксани та Мар’яна Шумелди у Львові – це гарантія високої якості та реалізації надскладніших дизайнерських рішень.