Новини

Отримали чудову нагоду від наших партнерів відвідати фабрику Antonio Lupi, Mirage в Італії. Вважається лідером серед виробників меблів для ванних кімнат на світовому рівні. Окрім цього, продукція даної фірми – інновація в дизайні.

right

Безкрайні простори наших ідей, формування концепцій, десятки ескізів та змін привели нас до цієї події, – до кардинального оновлення нашого сайту! Для кожного з Вас, кожного клієнта, для колег він стане найкращою презентацією нас як колективу, продемонструє наш шлях, наші досягнення і прагнення!

right

Відвідали міжнародну виставку у Мілані, де формуються тенденції майбутнього розвитку предметного дизайну та дизайну інтер’єру. Півстолітня історія цієї італійської виставки сприяла тому, що провідні європейські дизайнери, культові виробники з нетерпінням чекають Salone del Mobile кожного року.

right

Cвяткуємо ряд перемог, що принесла нам міжнародна виставка KIFF 2017 у Києві. Увійшли до півфіналу конкурсу 3D дизайн-проектів “REHAU FURNITURE SOLUTION AWARD” та “Interium 2017”, де виграли у номінаціях “Нереалізований житловий інтер’єр” (за проект “Black Box”) та “Реалізований інтер’єр квартири” (за проект “Lvivs’ classic”)!

right

Наш черговий яскравий та насичений work trip до серця Villeroy&Boch, Метлах, Німеччина. Продукція цієї фабрики продається у 125 країнах світу!Надихнулися багаторічною історією та беззаперечною якістю!

right

Tubadzin Design Awards International 2016
23 країни. 427 учасників. 7 лауреатів фіналістів, з них 5 фіналістів з України. Ми ж отримали Dorota Koziara Special Prize.

right

Вивчали сучасні тенденції формування інтер’єру, предметного дизайну, виробництва меблів на міжнародній виставці IMM COLOGNE у Кельні 2017, Німеччина.

right

Наш новорічний корпортив 2016!
Відсвяткували, відфоткались, зарядились позитивом від самих себе та від мегакрутих “Вар’яти шоу” аж до наступного разу)

right

Наша студія побувала в гостях у партнерів Deltalight.
Відвідали фабрику та головний офіс у Wevelgem, Бельгії.

right

Нашій студії виповнилось 12 років!
12×12 = studio architecture&design O.M.SHUMELDA
Happy Birthday;)))

right
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам