Дизайн інтер’єру

З кожним роком все більше дизайнерів з інтер’єру дивують нас гармонійно розставленими акцентними деталями, цікавими поєднаннями кольорів та правильно обраними меблями. Вдало розроблений дизайн інтер’єру демонструє вишуканий смак власника оселі та створює особливу атмосферу у помешканні.

 

Основним завданням дизайнерів з інтер’єру є не тільки надання оселі витонченого та стильного зовнішнього вигляду, але й максимальна зручність для господарів. Правильно розміщені меблі можуть  збільшити або візуально зменшити простір у кімнаті та чудово допомагають у реалізації унікальної ідеї дизайну. Так, у сучасних маєтках Америки та Канади, для додаткового рівня зручності, у невеликих кімнатах меблі знаходяться у самому кінці приміщення, в той час, коли на початку кімнати розташоване декоруюче оздоблення. Такий варіант дизайну інтер’єру візуально збільшує розмір кімнати та дарує домашній затишок. Великі кімнати навпаки, модні дизайнери пропонують розставляти відштовхуючись від центральної частини кімнати.

 

В залежності, від побажань клієнта дизайн інтер’єру може бути у різних стилістичних напрямках. Для шанувальників практичної сучасності пропонується модний хай – тек, а для прихильників антикваріату та старовини до вподоби буде класичний стиль у будинку. Важливою є й правильна комбінація кольорів, адже саме колір може створювати настрій та загальний стиль кімнати. Сьогодні існує безліч кольорів та відтінків, які у поєднанні з меблями та стильним декором будуть виглядати неймовірно стильно.

 

Дизайн інтер’єру у Львові по доступній ціні

 

Дизайн інтер’єру – це важливий етап створення справжнього модного та затишного шедевра. Сміливість та ексклюзив залишаються пріоритетними якостями модних дизайнерів.

 

Студія дизайну та архітектури Оксани та Мар’яна Шумелди у Львові – це ексклюзивний дизайн інтер’єру на будь – який смак. Оригінальні ідеї та цікаві дизайнерські проекти гарантовано підкреслять особливість Вашої оселі та подарують затишок, стиль та комфорт.

 

Дизайн інтер’єру від студії Оксани та Мар’яна Шумелди – це доступні ціни, високий професіоналізм та європейський рівень якості.